Ruchome chodniki. Sprawdzać. Odkurzacze robotów. Sprawdzać. Mówiące poranne zegary. Sprawdzać. Celowe gotowanie naciśnięcia przycisku.okulary korekcyjne damskie Sprawdź. Wizyty wideo na żywo. Sprawdzać. Indywidualne plecaki odrzutowe. Sprawdzać. Latające pojazdy.okulary kocie oczy

Te nowatorskie udogodnienia zostały przedstawione w „The Jetsons”, gdy ukazał się 50 lat wcześniej. Mniej więcej wtedy ich nie było.okulary kocie oczy Obecnie tak.

Co? Rzeczywiście, nawet latający pojazd? Rzeczywiście, nawet pojazd latający, który istnieje jako pojazd/samolot krzyżowy, który pojawił się na rynku około trzech lat. Staraj się mi nie ufać? Wygoogluj to (po przeczytaniu tego artykułu).

Właściwie nie mamy dziewięciogodzinnego tygodnia pracy George’a Jetsona (jęk). Ponadto zasadniczo musisz udać się do terminalu lotniczego, aby jeździć po ruchomym chodniku.

Jednak te rzeczy jakoś się wydarzyły, także pewne rzeczy, których „The Jetsonowie” nie przewidzieli, takie jak komputer i sieć.

Te gadżety przekształciły się, aby ulepszyć rzeczy. (No dobra, może nie gadający poranny minutnik.) Ale raczej różne innowacje, takie jak okulary, pomimo kilku ulepszeń i udoskonaleń, uparcie trzymały się zasadniczo sposobu, w jaki były w dwudziestym wieku.

To się zmieni wraz z tworzeniem nowych lub dostępnych obecnie okularów, które zapewniają te oszałamiające możliwości:

Dawanie ograniczonego widzenia osobom niedowidzącym. Sprawdzać. Naprawianie słabości wzroku. Sprawdzać. Naturalna zmiana ogniska okularów jednoogniskowych z odległości na zbliżenie. Sprawdzać. Okulary do pobrania wykonane w drukarce trójwymiarowej. Sprawdzać. Badania wzroku zrobione na twoim telefonie komórkowym. Sprawdzać.

Dodatkowo największa różnica, która zdobyła najwięcej atramentu: Google Glass, kilka okularów, które tak naprawdę nie są okularami, ale komputer, który jest noszony na całym ciele, właściwie jak kilka okularów.